נקודת המבט החדשה שלך!

משקפי ההגדלה המהפכני של אדמטק מאפשרת לך לעבוד לזמן ממושך יותר בדגש על נוחות וריכוז מקסימלי. תוך שימוש בטכנולוגיה משוכללת וייחודית שפותחו ע"י אדמטק.

משקפי ההגדלה ארגו מאפשרים לך לשמור על תנוחת ראש ניטרלית ישרה בעת שהלופות הן בזוית הטייה של 45 מעלות.

 

משקלי משקפי ההגדלות נעים בין 44 גרם ל- 54 גרם (תלוי בסוג המסגרת) – אדמטק מאפשרת לבצע התאמה אישית לכל רופא כדי לענות לצורך שלך וכדי לתת לך מענה מקצועי.

"לופות משנות חיים!"

ד"ר הדס הלר | מומחה בשיקום הפה

סוף לכאבים, תנוחת ראש נייטרלית.

הפרעת שרירים – שלד (MSDs) הן פציעות והפרעות המשפיעות על השרירים, על עצב השריר, על הגידים, על המפרקים וגם על פריצת דיסק. הן הבעיות הנפוצות והחשובות ביותר בעבודה ממושכת בעמידה וישיבה בקרב מנתחים ורופאי שיניים.

המשקל הממוצע של ראש מבוגר הוא בין 4.5 ל-5.4 ק"ג. בנוסף לכך כשהראש מוטה בזווית מטה, העמוס על הצוואר יכול להגיע לעד 27 ק"ג ובנוסף לעבודה ממושכת בתנוחה הזאת גורמת ללחץ קיצוני על כל עמוד השדרה, מה שעלול לגרום לנזק בלתי הפיך לבריאות הרופא.

בתרשים הבא תוכלו לראות את תנוחת הראש הטבעי והבריאה ביותר לעבודה עם לופות. (תמונה 1) לופות (משקפי הגדלה) קונבנציונליות לא מאפשרות לעבוד במצב שתנוחת הראש ישרה, התנוחה השכיחה ביותר נמצאת איפשהו בין תמונה 2 לתמונה 3 ואף עשויה להגיע לתנוחה של 45 מעלות כפי שמוצג בתמונה 4. לופות ארגו מעודדות להחזיק את הראש במצב טבעי במהלך עבודה קלינית מה שמאפשרת להגיע לתנוחה טבעית ובריאה כמו בתמונה מס' 1.

"לכל רופא שיניים מגיע לשבת עם גב זקוף ולא לסבול!"

ד"ר רוני דקר | מומחה לטיפולי שורש - אנדודונט

שינוי נקודת המבט

משקפי ההגדלה ארגו שלנו הם בשיטת TTL (דרך העדשה) המאפשרת זווית של נטייה אמיתית עד 80 מעלות. בשבל זווית רחבה ומשקל נמוך של הלופות מפצים על נתיית הראש ומפחיתים את העוס על עמוד השדרה והצוואר במהלך שעות עבודה ארוכות.

מבט אופטימלי

לא כמו משקפי הגדלה (לופות) TTL קונבנציונאלית, הארגו שלנו מסייעות לכוון את מבט העיניים בצורה הכי אופטימלית. כפי שמודגם בתרשים, מיקום העין בעת השימוש במשקפי הגדלה ארגו הן במיקום טבעי וזה מגביר את הנוחות של המטפל ומפחית את העייפות העיניים בעת ביצועים הליכים כירורגיים ארוכים ומורכבים.

"אין כאבים. לא כאבי גב, לא כאבי צוואר!"

ד"ר עווידה אחסאן

רוצה גם להתנסות בלופות ארגו?

תודה שלקחת את הזמן לשלוח לנו הודעה. נא מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם.